Fontos hivatkozások, tudnivalók
Vissza

Munkarend és feladatellátási ütemterv: 2019/2020


Felvételizőknek: Felvételi szabályzat 2019-20

Órarend: http://www.medgyessygimnazium.hu/documents/mfg_orarend_2019-2020_v03.pdf

Elektronikus napló: https://klik031202001.e-kreta.hu



Gyermek- és ifjúságvédelem: segítők



Csoportlinkek gyűjteménye


Tanári fogadóórák:
vezetéknév utónév Fogadóóra időpontja helyszíne
Aranyi Imréné Cs 5. ó 222
Bacskóné Nagy Gabriella Cs 4. ó tanári
Bajiné Gyüre Zsuzsánna Ilona Sz 3. ó tanári
Bálega János Cs 5. ó aula
Barkó Szabolcs H 5. ó tanári
Bartha-Hoffmann Judit H 3. ó tanári
Bátori Anna Sz 7. ó könyvtár
Bertalan Csilla H 2. ó tanári
Borbélyné Bacsó Viktória H 5. ó iroda
Bozsányi Andrásné P 3. ó tanári
Börcsök Attila P 6. ó tanári
Budai Krisztián H 2. ó aula
Csernok Tibor K 7. ó aula
Dézsán Enikő Sz 2. ó aula
Dudás György K 5. ó tanári
Durucskó Zsolt János Sz 3. ó aula - szülői fogadó
Fekete József H 6. ó iroda
Fésűs Mónika H 2. ó tanári
Földiné Ádámkó Eszter H 4. ó tanári
Gábor Éva K 3. ó tanári
Galgon Ferenc Sz 4. ó tanári
Gallai Judit Ágnes Cs 4. ó festő
Grela Alexandra K 3. ó festő
Gyolcsos Andrea Ágnes Cs 3. ó tanári
Harsányiné Tatár Zsuzsa Judit H 3. ó B29
Hegedűs Tibor K 5. ó aula
Hegedüsné Ács Gabriella H 2. ó tanári
Herbály Imre P 2. ó tanári
Homolya Ferenc K 4. ó tanári
Homolyáné Kovács Erzsébet H 4. ó tanári
Horváth Csaba H 3. ó B22 tanári
Horváthné Szulyák  Anita H 2. ó tanári
Jász Erzsébet H 2. ó tanári
Jenkeiné Molnár Erzsébet H 3. ó tanári
Kardos József P 3. ó aula
Katona Ivett K 2. ó tanári
Katona Kornél K 2. ó tanári
Kerekes Emese Cs 4. ó tanári
Kiss-Bikfalvi Erika Ágota Cs 3. ó tanári
Kiss-Papp Csilla Zsuzsanna P 3. ó iroda
Kocsányné Farkas Éva H 5. ó tanári
Kocsis Márta H 4. ó tanári
Kocsis-Vigh Mónika H 3. ó tanári
Kokas Marianna Cs 3. ó tanári
Köröskényiné Juhász Anikó P 2. ó tanári
Kövér Mihály Csaba Cs 8. ó könyvtár
Kővári Attila Sz 1. ó B01
Krizsóné Kőházi Andrea Ilona P 2. ó tanári
Laczó Zsuzsanna Jolán H 2. óra után B31
László János K 2. óra után B01
Legány Zsófia Katalin K 2. ó tanári
Legoza Józsefné H 3. ó tanári
Lévai Emese Cs 4. óra után B22
Ludman Éva K 3. óra után digitális grafika
Maklári Krisztina H 2. ó aula
Mika Péter Cs 2. ó tanári
Molnár Dóra Eszter H 4. óra után B01
Molnár Márta P 2. ó aula
Móré Sándor Sz 4. ó tanári
Nagy Gyula K 10. ó iroda
Orosz Péterné Cs 5. ó tanári
Országh Gábor K 3. ó B27
Pető Zsolt H 5. óra után 17
Poroszlay Éva Magdolna Sz 2. óra után B22
Puskás László Péter H 5. ó aula
Rábai-Biró Marianna K 3. ó tanári
Sántha Szilvia H 2. ó tanári
Seprényi Kinga H 5. ó tanári
Sipos Lajos H 3. ó aula
Somogyi Tibor K 8. óra előtt 224
Szabó Károly H 5. ó festő
Szabó Noémi Sz 3. ó kerámia
Szabóné Kiss Edit H 2. ó tanári
Szakál Péter P 4. ó tanári
Szanyi Gabriella Sz 4. ó tanári
Szép Magdolna P 2. ó tanári
Szolnokiné Melis Szilvia H 3. ó tanári
Sztankó Tamás H 5. ó tanári
Takácsné Komlódi Judit H 3. ó B29
Tar Zsuzsánna Cs 3. ó tanári
Tóth Eszter Sz 5. ó aula
Tóth János K 2. ó aula
Török Ármin Sándor Cs 5. ó B22 tanári
Törökné Vajda Judit Cs 8. óra után B22
Turján Tünde K 3. ó tanári
Váczi Lilla Éva Cs 5. ó B27
Vad Virág K 2. ó tanári
Valuchné Váradi Zsófia Terézia K 2. ó tanári
Varga József Sz 6. óra után B01
Varga Sándor P 7. óra után B01
Veszteg Viktória H 5. ó B22 tanári
Viczián Beáta Hajnalka Sz 4. ó aula - szülői fogadó


Észrevétel a következő email címen tehető: nagy.gyula.mfg@gmail.com